Послуги з радіологічного  аналізу лабораторії Субос
ПОСЛУГИ ЛАБОРАТОРІЇ

Послуги з радіологічного аналізу

ВЛ проводить дослідження води, будівельних матеріалів, харчових продуктів, лікарських трав, компонентів для виготовлення косметичних засобів, харчових продуктів, грунту, деревини, продовольчої сировини на вміст радіонуклідів. Розроблені блоки можна відкоригувати відповідно до вимог замовника.

1

Оберіть пакет дослідження
Кількість показників, що перевіряються:
Кількість показників, що перевіряються:
Кількість показників, що перевіряються:
Дивіться також:

Для чого потрібен радіологічний аналіз

В Україні радіологічний аналіз є важливим для розуміння безпечності продуктів, води, будівельних матеріалів, тобто якості життя. Внаслідок техногенної катастрофи на Чорнобилі радіонукліди потрапили в природне середовище. Тому у нашій країні на радіоактивність перевіряють воду, грунт, будівельні матеріали, харчові продукти, лісові ягоди та гриби. 

Радіологічні показники якості води 

Технічна і питна вода на радіоактивні речовини перевіряється відповідно до вимог українського і європейського законодавства. Активні частинки в у воду потрапляють з природних і антропогенних джерел. Постійний радіаційний контроль вод дозволяє мінімізувати ризики для людини. Сучасна лабораторна радіологія води є безпековою складовою для людини і навколишнього середовища. Якісно перевірити радіонукліди у воді можна в лабораторії Субос в Києві. 

Радіонукліди в продуктах

Радіологія харчових продуктів дозволяє зробити висновок про безпечність їжі. Відповідність продуктів стандартам визначається наявністю в них активних радіонуклідів. Точний аналіз на радіонукліди провести в Києві в Компанії Субос можна, звернувшись за посиланням нижче. Лабораторія здійснює радіаційний контроль продуктів усіх груп, в тому числі дитячого харчування. Щоб перевірити радіаційне забруднення харчових продуктів потрібно перейти за посиланням нижче. 

Досліджуємо на радіацію будматеріали 

Аналіз будівельних матеріалів на радіацію є важливим етапом при будівництві. Будівельні матеріали можуть містити радіоактивні речовини і випромінювати їх в приміщенні. Лабораторний аналіз на радіцію дозоляє встановити відповідність нормам  і гарантує безпеку для людини в будинку чи офісі. 

Радіологічна безпека грунту

Серед головних напрямків досліджень радіологія грунту займає одну з вищих позицій. Радіоактивні речовини з грунту потрапляють в продукцію, що вирощується на полях, в молоко тварин, тощо. Пісок важливо здати  на радіаційний аналіз при будівництві дитячого майданчика, пляжу, рекреаційних зон відпочинку. Обов’язковим є дослідження грунту для отримання дозволу на будівництво. Необхідно перевірити радіонукліди в грунті при купівлі заміського будинку чи дачі. В компанії Субос аналіз грунту зробити можна  і за іншими показниками. Зокрема тими, що впливають на родючість.    

Чи безпечна деревина та продукти лісу 

Часто небезпечні нукліди з деревини можуть потрапляти в будинок з меблями. Тому деревина на радіацію має обов’язково контролюватись. Нерідко активні нукліди зустрічаються в ягодах і грибах лісових. Тихе полювання чи придбання на ринку лісових делікатесів без радіаційного сертифікату може бути небезпечним. 

Що собою являє радіологічний аналіз в компанії Субос

Зробити аналіз на радіонукліди можна в компанії Субос проводиться на сучасних  альфа-, бета-, гама- спектрометрах з програмним забезпеченням. Це виключає вплив людського фактора на етапі виірювань. Успішні міжлабораторні порівняльні випробування в Раундах МАГАТЕ гарантують максимальну достовірність результатів.  

Виникли питання, потрібна консультація