Випробувальна лабораторія
«Компанія Субос»
ПРО ЛАБОРАТОРІЮ

Випробувальна лабораторія
«Компанія Субос»

– це сучасна акредитована лабораторія, де  можна перевірити якість води з різних джерел, таких як водопровідні мережі, свердловини, бювети, річки, озера, криниці та інші.

Аналіз води може бути важливим для багатьох сфер життя, таких як громадське здоров’я, промисловість, сільське господарство та багато інших.

Лабораторія також визначає енергетичні рівні іонізуючого випромінювання (радіацію) в воді, грунті, будматеріалах, продуктах, деревині тощо. Окремий підрозділ лабораторії Субос займається вивченням хімічного, фізичного та біологічного складу грунту.

Акредитована Субос лабораторія має вигідне транспортне сполучення, знаходиться біля метро Шулявська, доступна доставка проб кур’єром.  Обладнання лабораторії Субос дозволяє отримувати максимально достовірні результати за короткий час. Хімічний і радіологічний аналіз робиться 1 добу, мікробіологічний – 3 доби. 

Протокол якості води допомагає встановити відповідність державним та міжнародним нормам та стандартам якості, а також виявляти потенційно шкідливі речовини, які можуть бути присутніми у воді. Ці дані можуть бути корисними для прийняття рішень щодо очищення води, контролю за водопостачанням та забезпечення безпеки води для споживачів.

Виникли питання, потрібна консультація